KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8692027
nr 869 2027
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, Einar Nerman (1888-1983), signerad, motivet: 35 x4
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:15:14
300 kr
350 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman